ZAWARTOŚĆ KOSZYKA

ilość produktów: 0
wartość: 0.00

o firmie promocje nowości bestsellery polecamy newsletter
temat miesiąca konkurs ankieta jak zamawiać kącik informacyjny kontakt
4 października 2015 - imieniny: Edwina, Rosławy, Rozalii

  Biustonosze

   Ciąża i karmienie

   Na duże biusty

  Figi

  Rajstopy

   Poliamid

   Gładkie

   Kabaretki

   Legginsy

   Microfibra

   Modelujące sylwetkę

   Podkolanówki

   Pończochy

   Skarpetki

   Wzorzyste

   Przeciwżylakowe

  HANNA STYLE

   Stringi

   Majtki

   Bokserki

   Biustonosze

   Top

   Koszulki

   Bluzki

   Body


ZASADY

 • W przypadku kiedy wartość zamówienia (suma wszystkich zamówień) przekroczy 300 zł przyznawany jest stały rabat w wysokości 5% uznany przy kolejnym złożonym zamówieniu. Kiedy wartość zamówionych przez Państwa artykułów przekroczy 600 zł otrzymają Państwo stały rabat w wysokości 10% uznany przy kolejnym złożonym zamówieniu.
  .
 • Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zawarciem umowy kupna - sprzedaży z naszą firmą


 • Wszystkie ceny widoczne na stronie internetowej sklepu podane są w złotych polskich i stanowią wartość brutto ( zawierają podatek VAT ). Ceny te nie obejmują zryczałtowanych kosztów przesyłki.


 • Realizacja zamówienia czyli czas od momentu potwierdzenia zamówienia do wysłania paczki (za pośrednictwem Poczty Polskiej) wynosi 3 dni robocze. Oznacza to, źe przesyłka powinna dotrzeć do Państwa po około 7 dniach. Jeżeli z jakiegoś względu niektóre z produktów wymagają dłuższego czasu realizacji - odnajdą Państwo także informację bezpośrednio przy produkcie.
  W przypadku kiedy zamówione artykuły mają różne terminy realizacji (np. Bluzka 06-60 - 7 dni realizacji; biustonosz JOANNA - 3 dni realizacji) wówczas za termin realizacji całego zamówienia przyjmuje się termin dłuższy (czyli 7 dni).

 • Za wybrane artykuły płacą Państwo przy odbiorze paczki. Jeżeli wartość zamówienia przekroczy 150 zł koszt przesyłki pokrywa nasza firma. Jeżeli wartość zamówionych towarów jest mniejsza lub równa 150 zł proszę doliczyć koszt przesyłki w wysokości 19,00 zł za Przesyłkę Pocztą Polską lub 19,00 zł za przesyłkę firmą kurierską GLS .
  Istnieje również możliwość zapłaty za zamówiony towar na konto bankowe P.W."SOLO" BGŻ S.A. IV O/Lublin 28 2030 0045 1110 0000 0284 0440. Wówczas do wartości zamówionego towaru należy doliczyć kwotę 13,- zł, jeżeli bedzie to wysyłka pocztą a 15,01 zł. jeżeli wysyłka kurierem GLS. Towar wysyłany jest po wpływie należności na konto bankowe.

 • W przypadku przesyłek poza granice Polski opłata za przesyłkę ustalana jest indywidualnie.

 • Jeżeli życzą sobie Państwo, żeby wybrane artykuły otrzymać w przeciągu 2 dni, dostarczymy przesyłkę za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Wówczas koszt przesyłki wynosi 19,00 zł.

 • Może się tak zdarzyć, że ze względu na wyjątkowe zainteresowanie klientów niektórymi produktami - w jednej przesyłce nie znajdą się wszystkie zamówione artykuły. Wówczas zostaną Państwo o tym powiadomieni a brakujący artykuł wyślemy na nasz koszt tak szybko, jak tylko pojawi się znowu w sklepie internetowym.

 • O wszystkich informacjach - np. o tymczasowym wyczerpaniu zapasów w magazynie, o aktualnych promocjach, konkursach, nowych produktach naszego sklepu będą Państwo informowani na bieżąco przy każdym produkcie.

 • W przypadku kiedy wybrany artykuł nie sprosta Państwa oczekiwaniom lub okaże się, że wybrany rozmiar nie jest odpowiedni, wówczas gwarantujemy Państwu prawo zwrotu lub wymiany zakupionego towaru w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Gwarantujemy zwrot wartości zakupionego towaru wraz z kosztami dostawy lub wymianę na inny rozmiar bądź produkt, pod warunkiem odesłania nam przez kupującego na swój koszt towaru w oryginalnym opakowaniu, bez śladów użytkowania, czystego i nie zniszczonego wraz z kompletem otrzymanych dokumentów. Prosimy o załączenie informacji o przyczynach zwrotu co pozwoli nam w przyszłości lepiej dostosować się do Państwa potrzeb. Wymiana na nowy artykuł lub zwrot wartości zakupionego towaru nastąpi w terminie 7 dni od otrzymania zwrotu na wskazane przez Państwa konto bankowe lub przekazem pocztowym na wskazany w zamówieniu adres.
  Ewentualny zwrot towaru prosimy przesłać na adres:
  P.W. "SOLO"
  20-950 Lublin
  Ul. Mełgiewska 74
  Skr. poczt. 156

 • Tutaj do pobrania FORMULARZ ZWROTU TOWARU

 • Tutaj do pobrania FORMULARZ ODSTĄPIENIA DO UMOWY


 • W przypadku jeśli zamówią Państwo artykuł, który został już sprzedany (taka informacja jest zawsze podawana bezpośrednio przy opisie produktu) nie ponosimy odpowiedzialności za jej brak w przesyłce.

 • Istnieje możliwość wykonania biustonosza spoza tabeli rozmiarów danego modelu ( jeżeli pozwalają na to parametry surowców użytych do wykonania danego modelu biustonosza). Cena biustonosza na zamówienie indywidualne podana jest przy danym modelu.

 • Przy zamówieniach biustonoszy spoza tabeli rozmiarowej, nie przysługują wcześniej przyznane rabaty ( promocyjny oraz indywidualny).

 • Kupującemu nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy sprzedaży, w wypadku kiedy towar został wytworzony na indywidualne zamówienie Kupującego i jest ściśle związane z jego osobą.
 •   LOGOWANIE
  Adres e-mail:
  Hasło:
  Rejestracja
    WYSZUKIWARKA
  Wpisz szukane wyrażenie
    
    POLECAMY
   Rajstopy modelujące Princess 20 DEN PROMOCJA!! RABAT 10% !! cena uwzględnia rabat promocyjny.
  Pokaż więcej
  zobacz opis produktu

  Rajstopy wyszczuplające i modelujące sylwetkę Firmy Bellafonte

   Rajstopy Riposo 40 DEN PROMOCJA!! RABAT 10% !! cena uwzględnia rabat promocyjny.
  Pokaż więcej
  zobacz opis produktu

  Jedwabiste, elastyczne rajstopy 40 den
  z gradacją ucisku,
  wzmocniona część majtkowa,
  bawełniany klin.  strona główna  |  jak zamawiać  |  kontakt

  Bielizna rajstopy, pończochy, body figi, koszulki, bokserki, slipy, stringi